Terug naar overzicht

Nieuw investeringsstrategie fonds

Op 22 september j.l. is een nieuw investeringsstrategie vastgesteld voor het Duurzaamheidsfonds VvE’s Den Haag. De nieuwe strategie biedt ruimte aan alle Haagse VvE’s voor het aanpakken van (achterstallig) onderhoud.

Vve Gevel 665X436

De onderhoudsmaatregelen kunnen worden gecombineerd met energiebesparende maatregelen. Nico van Est, fondsmanager: “Als we de woonkwaliteit willen verbeteren, beginnen we bij de aanpak van (achterstallig) onderhoud. Vanzelfsprekend, doen we dat op een duurzame manier. Dat zorgt voor een energiezuiniger VvE-complex, dat prettig woont, goed is voor het milieu en voor de portemonnee.”

De belangrijkste wijzigingen zijn in het investeringsregelement zijn:

  • VvE lening is voor alle Haagse VvE’s, waarbij er geen onderscheid meer wordt gemaakt in de grootte.
  • Maximale leenbedrag per VvE is verhoogd naar 250. 000 Euro.
  • Minimum leenbedrag per VvE is verlaagd naar 15.000 Euro.
  • Maatregelen zijn gericht op (achterstallig) onderhoud
  • Maatregelen zijn eventueel complementair aan energiebesparende maatregelen van het Nationaal Warmtefonds (NWF)